W kolejnej serii gier w niedzielę LKS Wzdów rozegra mecz na własnym boisku z drużyną LKS Hłudno. Jak wiadomo nasz najbliższy przeciwnik w poprzednim sezonie występował w klasie ”B” gdzie to po dobrej rundzie jesiennej zajmował bezpieczne miejsce w tabeli, ale słabsza wiosna w wykonaniu tej drużyny i ostatecznie spadek o klasę niżej.
12.05.2002r. czy coś komuś mówi ta data? To właśnie tego dnia zespół LKS Wzdów pokonując na własnym boisku drużynę z Hłudna 5 : 0 odniósł swoje ostatnie zwycięstwo nad tą ekipą więc jak widac niemoc Wzdowa w meczach z Hłudnem trwa już dekadę ( ponad 10 lat ) Wzdów nie może pokonac tego rywala. Od tego czasu Nasza drużyna zanotowała z najbliższym przeciwnikiem tylko 3 remisy; 24 pazdziernika 2004 roku na boisku w Hłudnie było 3:3 , 22 kwietnia 2007r. we Wzdowie padł wynik 2:2 i 26 pazdziernika 2008 roku na stadionie w Hłudnie padł wynik 3:3. Jak widac po tych krótkich statystykach najbliższy mecz będzie zapewne niesamowicie trudny dla Naszego zespołu, a wszystko zweryfikuje boisko.

Początek niedzielnego meczu na boisku we Wzdowie o godz. 13.00

Zawody poprowadzą: Pikuła oraz Węgrzyn Iren. i Guzik Mar.

W pozostałych meczach: Wesoła – Trześniów , Iskrzynia – Posada , Dydnia – Jabłonica , Odrzechowa – Pustyny , Milcza – Nozdrzec  Pauza Niebocko.
Jednocześnie był to ostatni materiał dodany przez autora od najblizszej kolejki relacje z meczy jak i zapowiedzi nie beda umieszczane.