W niedzielę 29-10-2012 r w Haczowie doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem. Policjanci z Brzozowa zatrzymali 62-letniego mieszkańca Haczowa, podejrzewanego o to przestępstwo. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni eksperci, którzy zabezpieczyli ślady i dowody przestępstwa.

Policja o całym zdarzeniu została powiadomiona około godziny 17. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż do domu starszego mieszkańca Haczowa, po uprzednim wybiciu szyby, przez okno chciał wejść mężczyzna. Najprawdopodobniej wtedy, 62-latek ugodził go nożem. Niestety cios okazał się śmiertelny. Młody dwudziestocztero latek z Haczowa zmarł jeszcze przed przybyciem karetki pogotowia ratunkowego. Jak ustaliła policja ofiara była wcześniej notowana za włamania i kradzieże.

Po zatrzymaniu sprawcy i sprawdzeniu jego trzeźwość wykryto u niego 0,2 promila alkoholu w organizmie.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni eksperci. Funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody przestępstwa. Prowadzone w tej sprawie śledztwo wyjaśni przyczyny i okoliczności śmierci młodego człowieka.

Źródło: http://podkarpacka.policja.gov.pl/