W ramach jedenastej serii gier obecnego sezonu zespół LKS Wzdów zmierzy się w najbliższą niedzielę w meczu wyjazdowym z drużyną LKS Wesoła i zapewne czeka naszą drużynę niełatwe zadanie w tym meczu, a jak Wzdów grał w Wesołej na tamtym boisku to gościom najbliższego meczu nie było … wesoło, a wystarczy popatrzec na krótką historię meczów Wzdowa na boisku w Wesołej.
A wszystko zaczęło się 24 września 2006 roku- Wzdów znajdował się w środku tabeli; Wesoła to beniaminek do meczu z naszą drużyną z 1 punktem na koncie i właśnie w tym dniu Wesoła odnosi pierwsze historyczne zwycięstwo w lidze pokonując naszą drużynę 3:1.
Kolejny mecz to 2 wrzesień sezonu 2007/2008- i znów górą są miejscowi pokonując naszą drużynę w stosunku 5:3 chociaż w tym meczu długo utrzymywał się remis aż sędzia w ciągu minuty karze zawodników Wzdowa 3 czerwonymi kartkami i ostatecznie miejscowi wygrywają mecz.
W sezonie 2008/2009 14 czerwca mecz kończy się wynikiem 2 : 0 dla gospodarzy , w kolejnym meczu rozegranym 29 maja 2011 roku Wesoła wygrywa ten pojedynek 7:3.
Jedyny punkt jaki udało wywieśc się naszemu zespołowi z tego specyficznego boiska   to było 22 kwietnia 2012 roku gdzie padł remis 2 : 2 a zwycięstwo straciliśmy na kilkanaście sekund przed końcem. Jak widac z tych statystyk to niezwykle trudno gra się naszej drużynie na boisku rywala. z dotychczas rozegranych meczach na boisku w Wesołej Wzdów zanotował tylko 1 remis i doznając 4 porażek, natomiast zupełnie inne wyniki były gdy to Wzdów podejmował rywala na własnym boisku wówczas to wysokie wygrane były po stronie naszej drużyny, ale w niedzielę gramy na wyjezdzie i o wygraną będzie zapewne też trudno , ale miejmy nadzieję , że w końcu naszej drużynie uda się ” odczarowac” tamto boisko i przywiesc 3 punkty , a jak rzeczywiście będzie przekonamy się w Niedzielę.

Początek meczu na boisku w Wesołej o godz. 13:00
Wyjazd na mecz o godz. 11:15
Zawody poprowadzą:  Gruszka , Ciochoń

W pozostałych meczach :
Iskrzynia – Hłudno ,
Dydnia – Nozdrzec ,
Jabłonica – Trześniów ,
Posada – Niebocko ,
Odrzechowa – Milcza ,
Pustyny – Pauza.