W pierwszym meczu nowego sezonu LKS Wzdów zmierzył się na spotkaniu wyjazdowym z drużyną „Cisy” Jabłonica Polska. Po ciekawym i dramatycznym meczu górą byli miejscowi, wygrywając 4:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0 dla gospodarzy, chociaż, patrząc z perspektywy przebiegu gry w tej części, był to wynik zdecydowanie za wysoki, ponieważ goście prezentowali się dobrze. Na drugą połowę przyjezdni wyszli zmotywowani, z wolą walki o jak najlepszy wynik i już 2 minuty po przerwie, za sprawą Kobylaka, Wzdów zdobywa pierwszą bramkę. Kolejne minuty tej części to zdecydowana przewaga gości, ale mimo kilku okazji nie potrafili zdobyć kolejnej bramki. W końcu nadeszła 70 minuta i po strzale zawodnika Wzdowa goście zdobywają drugą bramkę. Dwie minuty później, po strzale Kielara jest już tylko 4:3 dla miejscowych. Ostatni kwadrans to zdecydowane ataki przyjezdnych chcących doprowadzić do remisu i naprawdę niewiele brakowało- najpierw, po uderzeniu zawodnika Wzdowa, piłka uderzyła w poprzeczkę bramki gospodarzy, dobitkę obronił bramkarz miejscowych, a przy kolejnej piłka trafiła w słupek i wynik do końca już się nie zmienił. LKS Wzdów zagrał bardzo dobry mecz nie zasługując na porażkę, na którą duży wpływ miało pierwsze 30 minut, bo to w tym czasie miejscowi zdobyli 4 bramki i ustawili sobie mecz. Na wyrównanie zabrakło już czasu, ale za ten występ i walkę należą się zawodnikom słowa pochwały.