San Nozdrzec Vs LKS Wzdów

5 : 2  ( 1 : 1 )

W kolejnym meczu o ligowe punkty Wzdów zmierzył się na boisku w Nozdrzcu z miejscowym ”Sanem”. Pierwsza połowa miała w miarę wyrównany przebieg bo zarówno miejscowi jak i goście mieli swoje okazje do zdobycia bramek. Miejscowi objęli prowadzenie w 20 minucie gdy sytuację sam na san z bramkarzem Wzdowa wykorzystał napastnik gospodarzy. Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 32 minucie , gdy po wykopie bramkarza w sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik gości i pokonał bramkarza Sanu i do przerwy był remis 1:1.Druga połowa zaczęła się bardzo źle dla przyjezdnych bo w przeciągu 6 minut pomiędzy 56 a 62 minutą tracą 3 bramki; najpierw za zagranie ręką obrońcy Wzdowa sędzia dyktuje rzut karny dla Nozdrzca- pewnie zamienionego na bramkę, a następnie miejscowi zdobywają kolejne dwie bramki i prowadzą już 4:1. W 78 minucie po strzale Władyki z rzutu wolnego Wzdów zdobywa drugą bramkę i kto wie jak potoczyły by się losy tego meczu gdyby w 81 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem miejscowych wykorzystał zawodnik gości , ale jego uderzenie było niecelne; W 86 minucie miejscowi zdobywają piątą bramkę i zarazem ustalają końcowy wynik tego meczu.